ROZPRACUJ MIASTO - gra miejska!

opublikowano: 2015-06-09 10:55, jan.siesicki

ROZPRACUJ MIASTO to gra o warszawskiej machinie decyzji, działań, inicjatyw, projektów, ludzi i miejsc! Stwórzcie drużynę i ROZPRACUJCIE RAZEM MIASTO.

ROZPRACUJ MIASTO - gra miejska!

Podczas gry będziecie realizować wyzwania i odpowiedać na pytania. Dowiecie się:
- jakie są kompetencje Prezydenta Miasta
- za co odpowiadają dzielnice
- ilu Radnych tworzy Radę m.st. Warszawy
- czym jest inicjatywa lokalna
- co oznacza skrót MRD / MRW
- ile środków można uzyskać na realizację swoich pomysłów w ramach programu Aktywna Warszawska Młodzież
i .... wielu innych przydatnych rzeczy, które pozwolą Wam lepiej zrozumieć Miasto, pomogą działać i realizować swoje pomysły i projekty!
Gra ROZPRACUJ MIASTO wystartuje 16 czerwca o godzinie 16:00 z Ogrodu Saskiego, a zakończy się ok. godziny 19.00.

Chcesz wziąć udział? Nic prostszego – wystarczy przesłać zgłoszenie indywidualne lub grupowe na adres: politykamlodziezowa@um.warszawa.pl

Na najlepsze drużyny czekać będą nagrody.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/1448985598751471/

ROZPRACUJ z nami MIASTO!